Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Czyli Żurawia 45 CZŻ+

5Restauracja
549

O tym miejscu

Czyli Żurawia 45 jest pierwszą restauracją w Polsce, w której do kreacji pizzy używa się stołów dotykowych. Doskonała chrupiąca włoska pizza i dużo więcej.

Galeria

549 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.

Też lubię to miejsce, jest tak normalnie a zarazem inaczej, stoły z panelami dotykowymi do zamówień wnoszą taką nutkę czegoś innowacyjnego w to miejsce ;)

Super miejsce, miałem okazję być tam wczoraj z dziewczyną ;). Smacznie, sprawna, ogarnięta obsługa, fajne składniki do wyboru na kreatorze ;)
Bardzo na tak, dla mojej dziewczyny również :d

Moje ulubione miejsce, w którym jem makarony! Są pyszne. Jeszcze możliwość tworzenia własnych zamień na stołach interaktywnych – kosmos ! Bardzo pozytywne miejsce ;)

Moja ulubiona włoska knajpa w Warszawie – ich makarony i pizze to niebo w gębie! Dodatkowo frajda ze stołami dotykowymi, wiedzą jak przyciągnąć do siebie klientów ;)

Jedna z moich ulubionych restauracji, w której serwują świetne włoskie dania i desery :)

Miałem okazję ostatnio jeść pizzę we Włoszech, wróciłem do Polski i okazało się, że równie dobrą pizzę mogę zjeśc w stolicy i jeszcze sam sobie dobrać składniki. Fajny pomysł z tym dotykowym stołem. A na deser pyszne Tiramisu

Zakochałam się od pierwszego wejścia ;) Super wystrój. Nigdy nie spotkałam się z takimi stołami, dzięki którym można złożyć zamówienie – genialne! Byłam już kilka razy. Jadłam pizzę, makaron z szynką parmeńską i desery. I z czystym sumieniem mogę polecić tę restaurację.

zapraszam serdecznie :) Przyjmiemy Cię życzliwie i ugościmy jak w domu :)