Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

CH25

41Kawiarnia/Klub
411

O tym miejscu

Chłodna 25 to trzy przestrzenie w przedwojennej, modernistycznej kamienicy Ignacego Partowicza z 1938 r., projektu architekta Edwarda Hersteina. Po zniszczeniach wojennych została odbudowana w 1959 r. pod nadzorem prof. Stanisława Marzyńskiego.

Ogródek pod półcieniami, z kolumnami pozwala poczuć bliskość miasta. Sala klubowa daje bezpieczne schronienie przed dźwiękami ulicy, w rytmie nastrojowej muzyki. W podziemiach kameralna sala, wypełniona co jakiś czas zgiełkiem lub nastrojowym spokojem.

Każdą z tych przestrzeni możesz wykorzystać na swój sposób. Już wiele osób zrobiło to przed Tobą. Spotkanie w gronie przyjaciół, a może własny koncert, wystawa lub impreza prywatna/firmowa?

Co tylko chcesz i jak sobie wymarzysz.

Znajdziesz u nas też czas i miejsce na zorganizowanie wydarzeń takich, jak: szkolenia, pokazy multimedialne, imprezy muzyczne, a nawet debaty o polityce i kulturze.

Współpracujemy też chętnie z organizacjami pożytku publicznego, udostępniając bezpłatnie przestrzeń na niekomercyjne i ogólnodostępne projekty.

Dysponujemy infrastrukturą multimedialną, w tym: profesjonalnym nagłośnieniem, rzutnikiem krótkoogniskowym, projektorem kinowym 16 mm, ekranem perłowym, naściennym systemem wystawienniczym.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/chl25

Strona internetowa:

www.klubchlodna25.pl

Adres e-mail:

klubchlodna25@gmail.com

Telefon:

507 807 232

Zarezerwuj miejsce
411 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.