Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Cafe Mozaika

4Kawiarnia
378

O tym miejscu

Cafe ’Mozaika„ to miejsce niezwykłe. Miejsce gdzie każdy jest mile widziany i traktowany wyjątkowo.

Położona w sercu Mokotowa, wśród soczystej zieleni parku Morskie Oko, pozwala zatrzymać się na chwile, odpocząć, ucieszyć podniebienie tradycyjnymi smakami kuchni polskiej albo po prostu napić się aromatycznej kawy i zjeść najlepszą W-Z-ke w stolicy. Może właśnie dlatego, ’Mozaika”, od lat obecna na mapie gastronomicznej stolicy, ciągle przyciąga kolejne pokolenia Warszawiaków.

Bywają tutaj politycy, dziennikarze i artyści. Syn, znanego reżysera Aleksandra Forda, umawiał się tu z ojcem już ponad 40 lat temu. Być może właśnie w ’Mozaice’ podczas wielokrotnych wizyt, Krzysztof Kieślowski wymyślał sceny do swoich filmów.

Stałymi bywalcami są, wśród innych znakomitych, Tadeusz Mazowiecki, Jerzy Hoffman, Janusz Zaorski, Marek Piwowski, Bogusław Linda. Na kawę wpadają Emilia Krakowska, Ewa Bem, Renata Dancewicz, Joanna Rawik. Dziś można też spotkać tu popularnych bohaterów seriali: ’M jak Miłość’, a przy odrobinie szczęścia, być świadkiem kręcenia scen do nowych odcinków lub programów TV.

W ’Mozaice’ bywają też mamy z dziećmi, wracające z pobliskiego placu zabaw, biznesmeni z nieodłącznymi laptopami, koleżanki na spotkaniu po latach i całe rodziny świętujące ważne dla nich zdarzenia.

Bo ’Mozaika’ to miejsce dla wszystkich! Niezależnie kim jesteś i ile masz lat, twórz ją razem z nami!

Galeria

378 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.