Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Bez Gwiazdek

5Jedzenie
330

O tym miejscu

„O co nam w ogóle chodzi? Chodzi nam o to, żeby goście czuli się u nas bardzo dobrze. Ale jeśli pytacie, jak to zrobimy to:

Gotujemy autorsko, odnosząc się do polskich produktów i dań regionalnych. Stawiamy na dobre jedzenie i wina w rozsądnej cenie, bezpretensjonalną atmosferę i swobodną obsługę. Odkrywamy zapomniane polskie dania i interpretujemy je po swojemu. Daleko nam do konceptów, stylów i mód. Wynosimy jakość z restauracji i wprowadzamy ją do bistro.

Ważna jest dla nas jakość, dlatego pracujemy jednym zespołem. Nie chcemy być fabryką usług kulinarnych. Otwieramy tylko wieczorami, a w niedziele mamy zamknięte. Chcemy żyć i gotować w sposób zrównoważony. Sami jeździmy po warzywa do Pana Ziółko, ryby przywozi Pan Bernard, kupujemy ekologiczne i możliwie najlepsze produkty. Myślimy o tym, co sami jemy i takie też jedzenie serwujemy.

Wina też są dla nas ważne, dla niektórych z nas bardzo ważne. Lubimy próbować, szukać smaków i połączeń. Podajemy porcje degustacyjne, tak żeby nawet te drogie wina były w zasięgu. Do każdego menu proponujemy selekcje win, ale niczego nie narzucamy. ”

Galeria

330 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.