Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Bazar

51Jedzenie/Klub
439

O tym miejscu

Najpiękniejsza kamienica na Pradze Północ, czyli Dom pod Sowami – (już niedługo przedstawiony w swojej pełnej klasie architektonicznej), wzbogacił się o równie ciekawy i niebanalny twór, a mianowicie BAZAR – knajpa, klub, sklep.

Trójdzielne założenie rozmieszczone jest na dwóch poziomach. Poziom górny, knajpiany, z otwartą kuchnią i dobrze zaopatrzonym barem o łącznej powierzchni 90 m2 i dolny, klubowy, o powierzchni 160 m2 z niewielką, ale kameralną sceną, projektorem, ekranem i profesjonalnym nagłośnieniem klubowym.

Dodatkowo latem, miejsce rozrasta się o dwa ogródki – jeden zewnętrzny, dla wielbicieli gwaru ulicznego, a drugi cichy, kameralny, umieszczony w „studni” kamienicy.

Bazar, standardowo organizuje koncerty, regularne imprezy weekendowe, firmowe czy spotkania biznesowe w industrialnych wnętrzach na powierzchni 250 m2. Zdarzają się oczywiście imprezy niestandardowe – które czym bardziej niestandardowe, tym chętniej przyjmujemy. Trój strefowe nagłośnienie, doskonale odcina powierzchnię klubową, od tej górnej, knajpianej.

Doskonała, a mimo to prosta kuchnia, pozwala rozpocząć dzień od obfitych i niedrogich śniadań, wprowadzi Cię w środek dnia doskonałymi lunchami i pozwoli zakończyć z typową kuchnią barowo – klubową. Naszą niewątpliwie najsilniejszą stroną, jest bar – jako serce lokalu. Dobrze wyglądające, a jeszcze lepiej smakujące drinki, koktajle czy oryginalne czeskie piwa, są magnesem dla wielu już stałych bywalców. Surowe piwnice klubu, rozweselone meblami w stylu Art Deco czy floydowskimi grafikami, zachęcają do długich i szalonych imprez w brzmieniach krystalicznie czystych dźwięków. Sobotnie i piątkowe wieczory, poświęcone są muzycznym kompilacjom starych kawałków, odkurzonych i ubranych w nowe bitowe wdzianka, szyte na miarę Gości 25+. W tygodniowym rozkładzie jazdy, znajdzie się również dzień poświęcony muzyce na żywo (Obiady Czwartkowe). Szczegółowy program muzyczny, umieszczony jest na bazarowym fb. i na stronie internetowej.

Galeria

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/BazarKlub/

Strona internetowa:

bazarklub.pl

Adres e-mail:

bazar@bazarklub.pl

Telefon:

512-310-557

Zarezerwuj miejsce
439 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.