Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Machine Gun Kelly

71
Pitu Pitu poleca!

O tym wydarzeniu

Everyone Stands Together!

14 czerwca 2017 roku w Gdańsku wystąpi Machine Gun Kelly!

Patio Layup to przestrzeń na Stoczni Gdańskiej dedykowana kulturze miejskiej. Wyjątkowo i prawdopodobnie po raz ostatni, Kells zagra dla mniejszej publiczności. Nie będzie to kolejna impreza masowa, a przesłanie EST4Life nabierze prawdziwego znaczenia. Przypominamy, że 15 czerwca jest dniem ustawowo wolnym od pracy i nauki, dlatego warto już dziś zaplanować sobie długi weekend nad morzem. LaceUP!

Colson Baker, lepiej znany pod pseudonimem Machine Gun Kelly (MGK), przeszedł długą drogę od czasu, kiedy jako pierwszy biały raper wygrał „Amateur Night” w prestiżowym Apollo Theater w Nowym Jorku. Pseudonim MGK został mu nadany przez znajomych, ze względu na szybki jak karabin maszynowy sposób rymowania. Jego pierwszy studyjny album „Lace Up”zawierający uwielbiane przez fanów utwory takie jak „Wild Boy” z Waka Flocka Flame oraz „Invincible” nagrany z Ester Dean, dotarł do piątego miejsca listy BillBoard 200 w pierwszym tygodniu od wydania.

3 sierpnia 2011 roku MGK podpisał kontrakt muzyczny z wytwórniami Bad Boy i Interscope. Dwa lata póniej, w czerwcu 2013 r Machine Gun Kelly wydał wietnie przyjęty przez krytyków mixtape „Black Flag”, na który zaprosił wielkiego kalibru raperów: Pusha T, Meek Mill, czy Wiz Khalifa. Największym sukcesem mixtape’u był numer „Mind Of A Stoner”, który zdobył ponad 50 milionów wywietleń na YouTube.
Ostatni album „General Admission” z ubiegłego roku, z którego pochodzą single „Till I Die” i „A Little More” jest opisywany przez samego artystę jako dzieło bardziej instrumentalne niż debiutanckie wydania.


Organizator:
BIG idea x DaDa Events x Crane we współpracy z WorldBox oraz SurfBurger

Gdzie?

Centrum Stocznia Gdańska

Kiedy?

14 cze 2017 r., 21:00

Cena za wejście

99–119 zł

Galeria

71 0 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.

b1 Centrum Stocznia Gdańska Przestrzeń artystyczna

Gdańsk, Wałowa 27 a

Miejsce na premiery filmowe i teatralne, pokazy mody, koncerty i widowiska plenerowe, kongresy, konferencje, sympozja, imprezy zamknięte, targi oraz galę i eventy.

Zobacz profil miejsca

Więcej info

Profil na Facebooku:

/stoczniagdanska

Strona internetowa:

www.stoczniagdanska.pl

Telefon:

+48 501 700 255

Lokalizacja