Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Szafarnia 10

5Restauracja
682

O tym miejscu

Restauracja Szafarnia 10 serwuje dania nowoczesnej kuchni polskiej i regionalnej pomorskiej. W autorskiej karcie dań uznanego Szefa Kuchni Grzegorza Labudy możemy głównie znaleźć dania z ryb morskich oraz dziczyzny.

W bliskim otoczeniu Mariny Gdańsk i sąsiedztwie cumowanych jachtów, goście restauracji mogą korzystać nie tylko z pysznej kuchni, ale także bogatego asortymentu barowego. Szafarnia 10 organizuje wydarzenia cyklicznie, m.in. koncerty z muzyką na żywo, dni z owocami morza, kolacje degustacyjne czy animacje dla dzieci.

Z górnego Tarasu VIP umiejscowionego na 10 piętrze skorzystać można podczas specjalnie organizowanych spotkań, obiadów, kolacji, wesel i różnych eventów biznesowych.

To doskonałe miejsce, by podczas posiłku stworzyć gościom możliwość podziwiania widoku pięknego Starego Miasta oraz całej Panoramy Gdańska z perspektywy jednego z najwyższych budynków w tej okolicy.

Galeria

Menu

Przedział cenowy:

17–69 zł

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/szafarnia10/

Strona internetowa:

szafarnia10.pl

Adres e-mail:

restauracja@szafarnia10.pl

Telefon:

(58) 600 85 00

Zarezerwuj miejsce
682 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.

Bardzo przyjemna restauracja z pięknym widokiem na Gdańsk. Warto się równiez wybrać na wieczór z muzyką na żywo. Zupa Homarowa mmmmm Pyszna i policzki z dorsza!

Polędwica z dorsza z kaszą quinoa, przepyszna! Sama restauracja jest elegancka i ma piękny przeszklony taras :) Polecam!