Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Skimondo

aAktywność sportowa
454

O tym miejscu

SKIMONDO. Centrum sportów zimowych i rozrywki, w którym poczujecie się alpejsko.

Jako jedyni w Trójmieście zapraszamy do zimowej zabawy przez cały rok. U nas skorzystasz z Kursów jeżdżenia na nartach, snowboardzie.

Dla zaawansowanej grupy mamy nielimitowane szlaki. Dzięki nam doświadczysz wielu niezapomnianych chwil w gronie bliskich osób. Poczujesz się jak na prawdziwym 4 kilometrowym stoku w przyjemnej plusowej temperaturze.

Płacisz niewiele, a korzystasz wtedy kiedy chcesz. W naszym obiekcie znajdziesz kącik z regionalnymi przekąskami – górska lemoniada. Bar zapewni Wam ochłodę pomiędzy sesjami, coś na mały głód i idealne miejsce, by oglądać skoki narciarskie, olimpiady, mecze czy też boks.

Dlaczego MY?
Jesteśmy profesjonalną szkołą nauki jazdy na nartach, snowboardzie. U nas w bezpiecznych warunkach odświeżysz swoje zdolności freestyle, a także przygotujesz się do urlopu w górach oraz zawodów. Pod bacznym okiem instruktora i wysokiej klasy sprzętem usuniesz błędy swojej jazdy, a tym samym zapewnisz sobie doskonały trening.

Dla kogo?
SkiMondo to miejsce dla osób początkujących, amatorów oraz profesjonalistów. Nie ważne ile masz lat. Ważne, że nas odnalazłeś i będziesz się idealnie bawił.

Z kim? Twój wymarzony trener!
Przedstawiamy Wam najlepszych z wieloletnim doświadczeniem instruktorów z PZN, SiTN i Menis z, a co za tym idzie wykazujących się ogromnym doświadczeniem wobec wymagającego klienta.

Cennik
Sesje zaczynają się od 13 PLN. W sprzedaży mamy pakiety tj: kursy indywidualne oraz grupowe, karnety dzienne, miesięczne, nielimitowane, jak i kupony – HAPPY SKI, które będą uprawniać do darmowych zjazdów. U nas zorganizujesz imprezę firmową oraz urodziny.
Cennik szczegółowy na naszej stronie internetowej skimondo.pl.

Co jeszcze?
Poznasz wirtualną rzeczywistość dzięki okularom wirtualnej rzeczywistości „Oculus Rift”,poprzez spacer, rollercoaster i inne pokazy.

Wszystko to podczas indywidualnych sesji w dowolnie wybranej dostępnej grze (sportowe, shootery, wyścigi, roleplay czy też fenomenalny „Snow”). Zobacz ——> snowthegame.com

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/skimondopl/

Strona internetowa:

skimondo.pl

Adres e-mail:

recepcja@skimondo.pl

Telefon:

58 355 05 50

Zarezerwuj miejsce
454 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.