Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Seafood Station – Restaurant, Bar & Grill

5Restauracja
506

O tym miejscu

Seafood Station Restaurant, Bar & Grill mieści się w Sopot Centrum, czyli przy nowej ulicy, stanowiącej przedłużenie Monte Cassino.

Lokal jest miejscem, w którym przy klimacie open kitchen można skosztować najlepszych owoców morza, ryb i lokalnych produktów. Inspiracją były liczne podróże właścicieli do klimatycznych nadmorskich miejscowości na całym świecie. Restauracja swoim stylem nawiązuje do Fishermens Warf w San Francisco czy Mercado da Ribeira w Lizbonie.

Wnętrze jest połączeniem surowego stylu z przytulnym, ciepłym klimatem (białe kafle na ścianach wykonywane tradycyjną metodą czy bardzo stary stół z ciętych bali ułożonych na szynach kolejowych), ale nie pozbawione designerskich smaczków.

Całość uzupełniona jest detalami luźno nawiązującymi do historycznego Sopotu: zdobione drzwi, marmur bianco carrara, okładziny drewniane czy tapicerowana kanapa zainspirowana ławkami na Molo. To miejsce tworzone dla wszystkich, którzy przy wyśmienitych smakach pragną chwile odetchnąć i zrelaksować się.

Nie zabraknie tu również wspaniałych win a do Trójmiasta w końcu zawitają gorące kraby i nie tylko…

Galeria

506 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.