Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Patio ASP

bKultura
344

O tym miejscu

Unikalna przestrzeń dedykowana wydarzeniom prokulturalnym, podczas których przenikają się słowa, idee i aktywności twórcze. Otwarte i bezpieczne miejsce dla szerokiej grupy odbiorców, którzy pragną obcować ze sztuką na co dzień. Mowa o Nowym Patio w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Kadra naukowo-dydaktyczna, studenci i pracownicy ASP wraz z uczestnikami programu kulturalnego realizowanego w Nowym Patio, pragną wskrzeszać idee i doprowadzać do realizacji projektów, za pośrednictwem dialogu, technik wizualnych oraz szeroko rozumianej kreacji. Zaś multidyscyplinarna oferta programu, z pewnością przyczyni się do prezentacji wielu doskonałych efektów, które przyniosą wiele satysfakcji nam wszystkim.

Planowane inicjatywy będą bezpłatne dla uczestników i prowadzone w charakterze wykładów, warsztatów i prezentacji jak również rozbudowanych ekspozycji wystawienniczych oraz koncertów i spektakli teatralnych. Niech Nowe Patio przyczyni się do większego uczestnictwa społeczeństwa w kulturze i będzie miejscem na chwile oddechu i refleksji.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/PATIOASP/

Strona internetowa:

patioasp.pl

Adres e-mail:

patio@asp.gda.pl

Zarezerwuj miejsce
344 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.