Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Open Kitchen Gdynia

5Restauracja
425

O tym miejscu

Przyświeca nam jasny cel. Stworzenia tak eleganckiego, jak i przystępnego lokalu z otwartą kuchnią, do której może zajrzeć każdy, aby przekonać się, jak wszystko jest przyrządzane, poplotkować z kucharzem, wysłuchać jego wskazówek, czując się przy tym wyjątkowo, niemal jak w domu.

Dołożyliśmy starań, aby miejsce to okazało się odpowiednie na każdy rodzaj spotkania, zarówno biznesowego, jak i eleganckiej kolacji we dwoje, czy spotkania z przyjaciółmi. Oferujemy menu komponowane w zależności od tego, co w danej porze roku przygotowała dla nas natura. Preferujemy świeże składniki, pochodzące od sprawdzonych dostawców, pozbawione sztucznych barwników i chemicznych dodatków. Dla naszych Gości gotujemy tak, jak dla najbliższych osób – powoli, z pasją, zwracając uwagę na każdy szczegół. Jesteśmy pewni, że z Open Kitchen nasi Goście wyjdą najedzeni i zadowoleni.

Chefs Table w Gdyni? Tak, w Open Kitchen tzw. Stół Szefa znajduje się przy samej kuchni, w sercu naszej restauracji. Atmosfera różni się tutaj znacznie od tej, jaka panuje na Sali Restauracyjnej. Siedząc przy Stole Szefa można czynnie brać udział w procesie twórczym kuchni. Tutaj nic się nie ukryje przed okiem Gości. Wszystko mamy jak na talerzu, w zasięgu ręki.

Galeria

425 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.