Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Oficyna

5Jadłodajnia
354

O tym miejscu

„Oficyna Gdynia to miejsce, w którym kupisz posiłki na wynos. Przygotowujemy je na miejscu, schładzamy i pakujemy. Możesz je potem odgrzać w domu lub w pracy. Każdego dnia mamy inne menu, zmienia się ono także wraz z porami roku.

Zależy nam na tym, aby gotować ze składników o wysokiej jakości. Gdy tylko jest to możliwe, korzystamy z ekologicznych warzyw i owoców z naszego gospodarstwa w Przytokach na Kaszubach. Dbamy o to, aby produkty do naszych potraw były nieprzetworzone i, o ile jest to możliwe, by pochodziły od lokalnych dostawców. Dlatego na przykład mąkę kupujemy z Młyna Oliwskiego, a produkty mleczne z mleczarni Eko Kniaź.

Co oferujemy w menu? Proponujemy zupy, przekąski, sałaty, tarty, pasty do chleba i wypieki. Gotujemy zarówno dania z mięsem, jak i bezmięsne. Każdego dnia mamy przygotowane coś przyjaznego dla dzieci, są to potrawy delikatniejsze w smaku, które zawierają mniej soli. Znajdziesz u nas także dania bezglutenowe i wegańskie.

Chcielibyśmy, aby produkty, z których korzystamy w gotowaniu, było można kupić u nas na miejscu. Dostaniesz więc u nas bakalie, nabiał, mąka oraz oczywiście warzywa i owoce z Przytok. Sezonowo do kupienia są także bukiety kwiatów z lokalnej uprawy. Staramy się poznać wszystkich naszych dostawców, zależy nam bowiem na tym, aby to, co można u nas kupić, było wysokiej jakości. Ważna jest dla nas także przejrzystość działania.”

Galeria

354 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.