Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Let Me Out Gdańsk

aAktywność
428

O tym miejscu

Let Me Out jest nową, formą rozrywki polegająca na wykorzystaniu swoich umiejętności takich jak spryt, spostrzegawczość oraz inteligencja. Celem gry jest wydostanie się z pokoju za pomocą wskazówek i łamigłówek tam ukrytych. Gra przewidziana jest dla zespołów 2-4 osobowych ale jeżeli czujesz się na siłach – możesz podjąć wyzwanie samodzielnie. Przygotowaliśmy dla was dwa oddzielne pokoje całkowicie różniące się od siebie wyglądem oraz rodzajem zagadek. Każdy przedmiot może być wskazówką, analizuj wszystko, co widzisz.
Ekran odlicza czas który płynie nieubłaganie. Masz 45 min aby przebrnąć przez serie zagadek i łamigłówek ukrytych w pokoju. Cel jest oczywisty ale nie taki prosty- znajdź klucz i wydostań się.

UWAŻAJ LET ME OUT WCIĄGA!
Czy odważysz się podjąć wyzwanie !?

Emocje i adrenalina która towarzyszy rozgrywce LetMeOut nie ma nic związanego ze strasznymi efektami specjalnymi, przerażającymi momentami itp. scenami znanymi z horrorów. Poziom emocji podnoszą zagadki, które musicie rozszyfrować. Pamiętajcie, upływający czas działa na wasza niekorzyść!
LetMeOut to nie tylko gra, to ciekawe doświadczenie łączące najbardziej istotne cechy waszej osobowości prowadzące do wzmocnienia pracy zespołowej. Rozgrywka przystosowana jest do wszystkich grup wiekowych. Osobą poniżej 16 roku życia powinna towarzyszyć przynajmniej jedna osoba dorosła.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/LMOGdansk

Strona internetowa:

www.letmeout.pl

Adres e-mail:

gdansk@letmeout.pl

Telefon:

+48 730 949 223

Zarezerwuj miejsce
428 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.