Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Krolm

aRozrywka
406

O tym miejscu

Jeśli nie wiesz co zrobić z wolnym czasem i masz dość wieczorów przed telewizorem, gralnia KROLM to idealne miejsce dla Ciebie!

Krolm to niezwykłe miejsce, gdzie można spotkać się z innymi ludźmi i pograć w gry planszowe. Dzięki stale powiększającemu się asortymentowi gier oraz stołom dostosowanym do każdej ilości graczy, lokal idealnie nadaje się do spędzenia ciekawego popołudnia z rodziną, znajomymi, a nawet samemu.

Każdy znajdzie tu grę dla siebie. Ceglane ściany, drewniane elementy wystroju oraz kominek nadają miejscu specyficzny klimat. Gralnia jest czynna cały tydzień, a w niedzielę obowiązuje stała promocja dla rodzin z dziećmi.

Jeśli nie wystarczy ci czasu na skończenie gry, możesz zabrać ją do domu (nawet na trzy dni). Jeśli natomiast jakaś gra naprawdę przypadnie ci do gustu, możesz ją tu kupić. Właścicielami są pasjonaci gier planszowych, którzy grami interesują się od ponad 20 lat, a teraz zarażają swoją pasją. Poza tym pomysłodawca jest zapalonym podróżnikiem, fantastą, pedagogiem, który chętnie przybliży zasady nawet najbardziej skomplikowanej gry.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/KROLMpl/

Adres e-mail:

sklep@krolm.pl

Telefon:

698 124 175

Zarezerwuj miejsce
406 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.