Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Kociołek

5Bistro
424

O tym miejscu

Proponujemy sycące i smakowite, sowite porcje, które zaspokoją apetyt zarówno wygłodniałych jak i wymagających podniebień. W każdym słoiku można znaleźć duże kawałki wyśmienicie doprawionych mięs, ryb i warzyw. Wegetarianom polecamy bogaty wachlarz zup. Świetnym uzupełnieniem drugich dań są zapiekane ziemniaczki, ryż z warzywami oraz kasze, które również zamykamy w słoiki, aby przygotowanie pełnowartościowego posiłku było jeszcze prostsze.

Miłośnikom tradycyjnej polskiej kuchni proponujemy:

  • Szeroki wachlarz mięs: schab, szynka, łopatka, wołowina, pulpety, zrazy, gulasz, golonka, dania z drobiu, przygotowane na różne sposoby. Wszystkie pasteryzowane z terminem przydatności od 7-14 dni.
  • Ryby: zapiekane z warzywami, opiekane w zalewie octowej oraz w różnych sosach.
  • Surówki, buraczki
  • Świeże zupy: codziennie trzy do wyboru, w pojemnikach na wynos, zupy krem w kubkach na drogę oraz wekowane w słoiki na później. Pojemności od 360 do 600 ml w cenach od 5 – 15 zł.
  • Dodatkowo poza daniami obiadowymi proponujemy wyroby wędliniarskie według starych receptur, wędzone w tradycyjnej wędzarni, w których do wyrobu stosowana jest jedynie peklosól i naturalne przyprawy.

Nasze dania nie zawierają konserwantów, a dzięki swojemu opakowaniu i procesowi pasteryzacji zachowują świeżość oraz pełne walory smakowe i odżywcze.

Galeria

424 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.