Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

JUMPCITY – Gdynia

aAktywność
537

O tym miejscu

Największy Park Trampolin w Europie i jedyny tego typu obiekt w Polsce!

JUMPCITY w Gdyni to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o całej rodzinie. Łączy przyjemne z pożytecznym: trening na trampolinie to nie tylko doskonała zabawa, ale też sposób na utrzymanie doskonałej kondycji.

JUMPCITY to ponad 2000 m2 trampolin; ogromny basen z gąbkami, boiska do zbijaka, trampoliny z koszami, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe, poczekalnia z bezpłatnym dostępem do Internetu, sale urodzinowe oraz nowoczesne szatnie z prysznicami.

„Trening na trampolinach pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym” – mówi Maciej Leśniak założyciel JUMPCITY. „Z jednej strony to świetna zabawa, a z drugiej sposób na utrzymanie dobrej kondycji i modelowanie sylwetki. Zaledwie 10 minut skoków pozwala spalić tyle samo kalorii co 30-minutowy bieg. Nie nadwyrężamy też stawów, tylko wzmacniamy mięśnie. Nad bezpieczeństwem użytkowników czuwa profesjonalna kadra, która odpowiada na pytania i udziela wskazówek dotyczących ćwiczeń.”

Park Trampolin oferuje również ciekawe zajęcia dodatkowe. AKROBATYKA dla dzieci i dorosłych, FITNESS dla mamy (jedyny program fitness z użyciem trampolin w Polsce!), WORKOUT dla taty oraz JUMP KIDS dla dzieci w wieku 6-12 lat.

JUMPCITY to także wspaniały pomysł na urodziny. Imprezy dla najmłodszych to nie tylko zabawa podczas skoków, ale też liczne atrakcje dodatkowe, np. malowanie twarzy, kalambury, mini-disco, nauka podstaw na batucie. Do Państwa dyspozycje oddajemy trzy nowoczesne i atrakcyjnie udekorowane sale urodzinowe – idealne miejsce na wymarzone urodziny!

Pst!

W tym miejscu możesz skorzystać z appki Everytap – nabijać punkty za składane zamówienia i wymieniać je na nagrody ☺

Jeśli jeszcze jej nie masz, łap przydatne linki:

Galeria

Lokalizacja

Gdynia, Wendy 7/9

Dojedź za darmo z apką mytaxi! Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek10:00 – 22:00
Wtorek10:00 – 22:00
Środa10:00 – 22:00
Czwartek10:00 – 22:00
Piątek10:00 – 22:00
Sobota10:00 – 22:00
Niedziela10:00 – 22:00

Więcej info

Profil na Facebooku:

/JUMPCITY

Strona internetowa:

www.jumpcity.pl

Adres e-mail:

rezerwacja@jumpcity.pl

Telefon:

+48 58 380 07 70

Zarezerwuj miejsce
537 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.