Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

ESCAPEROOMS

aRozrywka
329

O tym miejscu

ESCAPEROOMS: to gry akcji typu live escape game.

Gra przeznaczona jest dla grup od 2 do 5 osób. Jedyne, co trzeba zrobić, to wydostać się z zamkniętego pokoju. Macie na to 60 minut. W pokojach umieściliśmy wiele przedmiotów, kodów, ukrytych wskazówek. Wszystko to może pomóc Twojej ekipie w ucieczce. Musicie współpracować, inaczej możecie zostać zamknięci w pokoju na zawsze… Mistrz gry stale monitoruje rozgrywkę i może pomóc Twojej drużynie, jeśli utkniecie w martwym punkcie.

Gry typu escape to nowy, podbijający świat hit, najpopularniejsza rozrywka wg tripadvisor.com w Londynie, Paryżu, Budapeszcie, Pradze, Atenach, Berlinie i wielu innych miastach.
W Gdańsku przygotowaliśmy 4 gry-pokoje o różnej tematyce, każdy z nich to inna przygoda. Od czego chcesz zacząć? 1. The Amber Room – tajemnica bursztynowej komnaty, czy można ją rozwikłać? 2. The Lab Of Dr. Lev Pasted – odkryjesz recepturę tajemniczego eliksiru w laboratorium szalonego naukowca? 3. The Office Of John Monroe – angielski detektyw zginął w tajemniczych okolicznościach, pomożesz policji rozwikłać tę zagadkę? 4. The Room Of The Lost Child – zaginęło dziecko, co się stało w tym pokoju?

Spróbuj, czekamy na Ciebie i Twoich znajomych. Zegar tyka!

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/escaperoomspl

Strona internetowa:

escaperooms.pl

Adres e-mail:

rezerwacje@escaperooms.pl

Telefon:

739 094 852

Zarezerwuj miejsce
329 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.