Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Pszczyna

Restauracja Kameralna

5Restauracja
439

O tym miejscu

Menu zmienia się w zależności od sezonu, a lokal hołduje zasadzie lokalności, wykorzystując ekologiczne, opatrzone certyfikatami produkty, także rodzimego pochodzenia. Restauracja szczyci się obecnością w elitarnym gronie Szlaku Kulinarnego ”Śląskie Smaki”, który tworzą lokale gastronomiczne serwujące tradycyjne dania regionalne.

Wielokrotnie doceniania i nagradzana m.in. Żółtą Czapką Przewodnika Gault&Millau, prestiżowej publikacji opisującej najlepsze na świecie restauracje oraz Certyfikatem Jakości portalu Tripavisor. Restauracja Kameralna, już od lat, zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszych restauracji w Pszczynie!

Przestronna sala doskonale sprawdza się jako miejsce różnego rodzaju bankietów i imprez okolicznościowych. Lokal organizuje wesela oraz przyjęcia okolicznościowe jak urodziny, imieniny, chrzciny czy komunie, a także spotkania firmowe. Specjalnie z myślą o klientach biznesowych stworzono nowoczesne i komfortowe zaplecze konferencyjne. Restauracja oferuje również catering firmowy i indywidualny.

Galeria

Lokalizacja

Pszczyna, ul. Piechurów 3

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Menu

Przedział cenowy:

6–51 zł

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/RestauracjaKameralna/

Strona internetowa:

restauracjakameralna.pl

Adres e-mail:

restauracjakameralna@hotelpiaskowy.pl

Telefon:

502 770 484

Zarezerwuj miejsce
439 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.