Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Poznań

Poznański Festiwal Kryminału Granda

Wydarzenie w:  cPoznań Główny
43

O tym wydarzeniu

Festiwal Granda skupia swe aktywności wokół podstawowego celu, jakim jest popularyzacja literatury kryminalnej. Program Grandy będzie się rozgrywał w kilku obszarach jednocześnie literatura, film, muzyka, teatr. Najważniejszy z filarów – literatura reprezentowana będzie przez najlepszych, polskich pisarzy kryminału. Zaproszeni będą brać udział w spotkaniach tematycznych i panelach dyskusyjnych prowadzonych przez nie mniej znanych rozmówców. Ponadto w programie znajdą się wykłady i warsztaty organizowane wspólnie z Uniwersytetem SWPS.

Podczas Grandy odbywać się będzie specjalna wystawa, będzie można również zapoznać się z ofertą wydawnictw, poznać tajniki identyfikacyjne, zobaczyć prawdziwych fachowców przy pracy, a także zobaczyć filmy, spotkać się z aktorami nowego serialu a w finale zobaczyć spektakl teatralny! Będzie również świetna gra miejska.

Program Grandy realizowany będzie przede wszystkim na hali dawnego Dworca Głównego PKP, ale będzie miał również swoje placówki, jakimi są miejsca nazywane przez nas ’Stacje Sensacje’. Wydarzenia zaplanowane w Stacjach odbywać się będą w przestrzeniach miejskich, salach wykładowych czy innych miejscach będą znakomite stanowiły uzupełnienie programu.

więcej: http://festiwal-granda.pl/

Gdzie?

Poznań Główny

Kiedy?

9 paź 2015 r.

Galeria

43 0 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.