Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Poznań

Zakład

cOrganizacja
406

O tym miejscu

Zakład – prowadzona w kooperatywie działalność techniczno – intelektualno – produkcyjna, czyli po prostu nowa przestrzeń na alternatywnej mapie Poznania!

Zatęskniliśmy za samowystarczalnością i samoedukacją, za współpracą z ludźmi działającymi z pasją. Jest nas przecież tak wielu, rozsypanych po naszych małych mieszkaniach, borykających się z ciągłym brakiem sprzętu lub brakiem osoby, z którą moglibyśmy przedyskutować swój pomysł.

Nasza Zakładowa postindustrialna przestrzeń daje ogromne możliwości, tworzy atmosferę pracy i pobudza kreatywność. Na jednej przestrzeni chcemy zgromadzić Was, wasze pasje i… nasz sprzęt! Zakład rowerowy, Zakład graficzny, Zakład stolarski, Zakład krawiecki… i każdy inny, na jaki pojawi się zapotrzebowanie. Nie siedź w domu, sam ze swoją burzą pomysłów i brakiem możliwości do działania!
Zakładowa przestrzeń nie jest przeznaczona wyłącznie dla zdolnych manualnie.

Zakład Twórczości Umysłowej to dla freelancerów, dziennikarzy, programistów i artystów idealne miejsce do pracy. Gwarantujemy świetną atmosferę pracy w miejscu dalekim od korporacyjnych boksów. Przy całym twórczym wysiłku będziecie mogli napić się dobrej kawy, herbaty, czy napojów chłodzących. Wieczorową porą, już po pracy, zasiądziemy razem przy dobrym, alternatywnym kinie, muzyce lub wysłuchamy, co do powiedzenia mają mentorzy, którzy zainspirują nas do dalszej pracy.

Zakłady są TĄ przestrzenią!

źródło: Zakład fb

Galeria

Lokalizacja

Poznań, Wawrzyniaka 39

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/zakladpoznan

Strona internetowa:

zaklad.info

Adres e-mail:

fundacja@animatornia.org

Telefon:

696997631

Zarezerwuj miejsce
406 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.