Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Poznań

The Brothers Pub

23Pub/Bar
458

O tym miejscu

Wszystkie szlaki prowadzą do Braci.

Nieważne, gdzie pracujesz. Nieważne, ile masz lat. Nieważne, czy w góry jeździsz na profesjonalne wyprawy, czy na niedzielne wycieczki. Ważne, że je kochasz. Ważne, że jesteś ciekawy – świata i innych, którzy maja coś o świecie do powiedzenia.

Tu poczujesz się jak u siebie. A jeśli zdarzy Ci się wyjechać w góry, przyślesz kartkę, która zawiśnie pośród dziesiątek innych. Przecież o Braciach się nie zapomina.

Lubisz jeździć, ale przecież nie wszędzie jeszcze byłeś. Dlatego lubisz też słuchać, gdzie byli inni. A nóż ktoś Cię zainspiruje. Dlatego robimy pokazy slajdów ze wszystkich stron świata, a nawet jak ich nie robimy, to i tak możesz być pewny, że spotkasz kogoś, kto będzie chciał opowiedzieć o swoich wyprawach. Ty oczywiście też możesz opowiadać… pamiętaj tylko, że po kolejnym piwie wysokość robi się względna…

Nie, nie… nie bój się. Nie będziemy Cię katować kolejną płytą Starego Dobrego Małżeństwa. Posłuchasz u nas dobrego rocka, popu, folku, kultowych polskich kapel. Na dole jest sala, którą chętnie rezerwujemy, a wtedy będziesz mógł tam słuchać nawet Violetty Villas.

Ten szlak jest zamknięty dla lansu, pozerstwa, małolatów i fanów muzycznej papki. W każdym razie, lepiej się do tego nie przyznawać. Moglibyśmy nie zrozumieć.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/TheBrothersPub

Telefon:

607 239 894

Zarezerwuj miejsce
458 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.