Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Poznań

Pireus

baGaleria
375

O tym miejscu

Inkubator Kultury Pireus jest miejscem powstającym aby łączyć ludzi i pasje, ciągle się rozwijać i przy tym pomagać rozwijać się innym.

Jest to miejsce tworzone społecznie, otwarte dla każdego; dlatego też wspólnymi siłami będziemy tworzyć grafik, planować, ustalać i wymyślać oraz zapewniać pomocne w tym głowy.

Naszym celem jest wsparcie merytoryczne i i formalne w zakresie prowadzenia własnych działań kulturalnych, a także realizacja programu najmu lokali na taką działalność. Chcemy również, aby Inkubator Kultury był bazą dla inspirujących projektów oraz przestrzenią współpracy różnych inicjatyw.

Będzie to miejsce, dzięki któremu dotychczasowe inicjatywy Łazarza będą miały szanse na rozwój, a nowe życie kulturalne będzie mogło liczyć na wsparcie w debiucie i w usamodzielnieniu.
Przeprowadzony remont naszej siedziby jest jeszcze w procesie. Takim samym procesem ma być nasza działalność, ciągle bez kropki, zawsze niewyczerpana.

Będziemy się rozwijać; jak i zdobywać i pomagać w zdobyciu kolejnych środków na rozwój projektów i modernizację łazarskich inicjatyw, a także związanych z nimi ludzi wspólnie tworząc łazarską Otwartą Strefę Kultury.

Inkubator Kultury Pireus jest inicjatywą powstałą dzięki współpracy Otwartej Strefy Kultury – Łazarz oraz Biura Koordynacji projektów i Rewitalizacji Miasta, Rady Osiedla i Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych, a także zaangażowanych mieszkańców Łazarza i Poznania.

Galeria

Lokalizacja

Poznań, ul. Głogowska 35

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/InkubatorKulturyPireus/

Adres e-mail:

pireus@um.poznan.pl

Telefon:

607 609 269

Zarezerwuj miejsce
375 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.