Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Poznań

Nastawnia PoC

524Jedzenie/Pub/Kawiarnia
574

O tym miejscu

Tutaj chce się wrócić…
Zapraszamy do uroczego miejsca w samym centrum miasta, do którego po prostu chce się wracać. Smaczne jedzenie, miła obsługa, niepowtarzalny klimat, pięknie urządzone wnętrze i dźwięki odpowiednio dobranej muzyki… Chcemy, aby nasi goście doświadczyli przyjemności nie tylko z jedzenia, ale również z przebywania w naszym miejscu, aby to stało się dla nich punktem spotkań, towarzyszem ważnych wydarzeń w życiu, czy po prostu knajpą, w której serwowane są ich ulubione potrawy i piwo..

Tutaj można posiedzieć ze znajomymi…
Jest to doskonałe miejsce na imprezę rodzinną, towarzyską, spotkanie biznesowe, czy też na spędzenie romantycznego wieczoru tylko we dwoje. Do dyspozycji gości oddajemy dwie sale. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie imprez rodzinnych, spotkan biznesowych lub hucznych urodzin.

Tutaj można pysznie zjeść…
Nasi kucharze to prawdziwi mistrzowie. Dania przygotowywane są z najlepszej jakości składników. Wielką wagę przykładamy także do świeżości wykorzystywanych przez nas produktów.

Tutaj jest dobra zabawa…
U nas odbywają się kameralne koncerty oraz seanse filmowe, które dostarczają naszym klientom niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Muzyka grana na żywo uprzyjemnia gościom wieczór. Raz w miesiącu organizujemy także wystawy promujące młodych poznańskich artystów i nie tylko…

Tutaj jest świetnie…
Dbamy o zadowolenie naszych wszystkich gości, dlatego pomyśleliśmy także o najmłodszych smakoszach. Nastawnia posiada osobne menu dziecięce, w którym znajduje się wiele pysznych potraw. Z pewnością naszym milusińskim do gustu przypadną desery lodowe z kolorowymi posypkami w różnych smakach.

Galeria

Lokalizacja

Poznań,  Park Wieniawskiego, ul. Noskowskiego

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek11:00 – 0:00
Wtorek11:00 – 0:00
Środa11:00 – 0:00
Czwartek11:00 – 0:00
Piątek11:00 – 2:00
Sobota11:00 – 2:00
Niedziela11:00 – 0:00

Więcej info

Profil na Facebooku:

/pages/Nastawnia-PoC/365456986863655?fref=ts

Strona internetowa:

nastawniapoc.pl

Adres e-mail:

info@nastawniapoc.pl

Telefon:

61 670 00 70

Zarezerwuj miejsce
574 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.