Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Poznań

Monidło

5Restauracja
400

O tym miejscu

Pokaż mi co jesz, a powiem Ci kim jesteś”
Brillant-Savarin

Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są na bieżąco, dopiero po przyjęciu od Państwa zamówienia. Prosimy zatem o cierpliwość i wyrozumiałość. Uczynimy wszystko, by czas oczekiwania nie przekroczył 20, najwyżej 30 minut, gdyż często potrawa wymaga wielu zabiegów, by nasz kuchmistrz mógł zaprezentować Państwu swój kunszt.

…zanim z kuchni nie przyniosą zamówionych dań podamy chleb ze smalcem i twarożek. A komu za mało będzie, niech zaostrzy sobie apetyt jedną z wielu wybornych przystawek. Może zainteresuje Państwa nasza specjalność pasztet z marynowanymi śliwkami. Do naszych renomowanych dań należą: polędwiczki wieprzowe z kurkami w śmietanie, łosoś na liściach szpinaku i pierogi domowe przez nas robione…

Jesteśmy jeszcze Państwu winni wyjaśnienie, skąd wzięła się nazwa naszej restauracji. Monidło to podkolorowane djęcie ślubne, historią sięgające czasów, w których było jedynym portretem jaki ludzie posiadali. Wisiało ono w wielu domach, gdzie ceniono tradycję i ciepło domowego ogniska. Pragniemy stworzyć atmosferę miejsca gdzie chce się wracać, gdzie podaje się dobrą kuchnię polską, ale i tę zasłyszaną od wielu ludzi, którzy nasz dom odwiedzają.

Zapraszamy pary obchodzące rocznicę ślubu do zorganizowania spotkania z okazji Jubileuszu…. Tyle lat ile razem spędziliście, tyle procent zniżki otrzymacie Państwo od restauracji Monidło. Do tego monidło gratis. Szczegółów udzieli obsługa lokalu.

Galeria

Lokalizacja

Poznań, Jana Matejki 68

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/restauracjamonidlo

Strona internetowa:

www.monidlo.com.pl

Telefon:

+48 61 866 81 82

Zarezerwuj miejsce
400 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.