Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Poznań

Kuchnia Wandy

5Restauracja
505

O tym miejscu

Polska kuchnia, sięgająca przepisów staropolskich, oparta na podrobach, gęsinie, mięsach, jeszcze niedocenionych, nieodkrytych przez gastronomiczny rynek poznański.
Kuchnia Wandy to połączenie sztuki na talerzu ze staropolską tradycją. Wykorzystujemy wysokiej jakości produkty dostarczane w większości od wielkopolskich dostawców. We wnętrzu króluje czerwona cegła, ciemne drewno, miejscami żeliwo. Stoły wypełniają kieliszki do wina.
Chcemy przybliżyć Poznaniakom to co zapomniane i to co odkryte na nowo, lecz w tożsamej dla nas kompozycji. Goście mogą liczyć na najwyższej jakości obsługę kelnerską, która dostosuje się w pełni do potrzeb i charakteru wizyty w restauracji. Wyselekcjonowane polskie wina, nalewki oraz piwa rzemieślnicze dopasowane do każdego z dań uwydatnią walory Kuchni Wandy. Wraz z rozpoczęciem weekendu na Gości czekać będzie specjalnie skomponowane trzydaniowe menu. Tradycja, kultura staropolska, klasa, szlachetność i szczerość spotkają się w jednym miejscu, w Kuchni Wandy.

Galeria

Lokalizacja

Poznań, Święty Marcin 76

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/Kuchnia-Wandy-1816809041666451/

Telefon:

531 318 399

Zarezerwuj miejsce
505 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.