Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Poznań

Jaglana

54Restauracja
651

O tym miejscu

Jaglana to miejsce stworzone dla pasjonatów zdrowego stylu życia, sportu i dobrej kuchni. Jeśli dbasz o to co znajduje się na Twoim talerzu to idealnie trafiłeś.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, jednak często pomijany ze względu na brak czasu. Jaglna postanowiła wyjść na przeciw tym problemom. Jest to miejsce, w którym zjesz pełnowartościowe śniadanie, zadowoli ono najbardziej wymagające podniebienie. Wszystkie posiłki zostały tam opracowane we współpracy z wykwalifikowanymi dietetykami, tak aby sprostać potrzebom. Znajdziesz tam produkty dostosowane do diety wegańskiej, wegetariańskiej czy paleo. Osoby z nietolerancją laktozy i glutenu również znajdą dla siebie coś pysznego.

A jeśli jesteś na diecie i nie możesz pozwolić sobie na słodkości, znajdziesz również coś dla siebie. Teraz możesz skusić się na co tylko masz ochotę – bez wyrzutów sumienia, bez zbędnych kalorii, bez chemicznych dodatków. W Jaglanej ciasta wypiekane są z najwyższej jakości produktów bio dostosowanych do każdego rodzaju diety, nie tracąc przy tym walorów smakowych.

Galeria

Lokalizacja

Poznań, Kramarska 1/5

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Strona internetowa:

www.facebook.com

Adres e-mail:

biuro@jaglana.pl

Telefon:

691 354 531

Zarezerwuj miejsce
651 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.