Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Poznań

Fryga

54Restauracja
410

O tym miejscu

Restauracja Fryga zajmuje się organizacją i obsługą gastronomiczną wydarzeń zarówno rodzinnych, jak i firmowych. Załoga opracowuje koncepcję aranżacji stołów, oryginalne menu i taką formę obsługi, aby całość odpowiadała potrzebom klientów, charakterowi miejsca i okoliczności. Podawane potrawy przyrządzane są wyłącznie z produktów o najwyższej jakości. Restauracja chętnie realizuje zamówienia nietypowe, a wszystkim imprezom nadaje niepowtarzalny klimat.

Obsługa Frygi przygotowuje i obsługuje zarówno kameralne spotkania, jak i bankiety czy pikniki. Istnieje możliwość urządzenia ich w firmie, w plenerze lub gdziekolwiek indziej. Przyjęcia rodzinne, takie jak komunie czy wesela, przygotowywane w domu klienta, ogrodzie, wynajętej sali lub w restauracji.

Można także liczyć na profesjonalna pomoc w doborze dań i projektowaniu wydarzenia. Fryga stara się, aby w menu znalazły się takie propozycje, których nie można znaleźć wśród standardowych wyrobów garmażeryjnych. Często na życzenie klienta przygotowywane są potrawy, które nie stanowią elementu podstawowej oferty, ale podkreślają charakter przyjęcia.

Wszystkie dania znajdujące się w menu Frygi oraz potrawy przygotowane na specjalne zamówienia można zamówić i w ustalonym terminie odebrać na miejscu. Ułożone i udekorowane na naczyniach z pewnością staną się ozdobą każdego stołu. Wszystkie polecane potrawy zawsze przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy z produktów o najwyższej jakości. Wciąż wzbogacane menu o nowe potrawy i rzadkie, oryginalne smaki wykorzystuje najatrakcyjniejsze gotowe przepisy, stare receptury rodzinne, jak i kompozycje własne.

Galeria

Lokalizacja

Poznań, Czarna Rola 1/3

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/fryga.poznan/

Strona internetowa:

www.fryga.com.pl

Adres e-mail:

restauracja@fryga.com.pl

Telefon:

(061) 823–84–82

Zarezerwuj miejsce
410 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.