Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Poznań

Arizona Express

5Jedzenie
502

O tym miejscu

Arizona Express to pierwszy i jedyny punkt w Poznaniu, gdzie serwujemy zupełnie nowe, amerykańskie dania z gatunku streetfood. To wyjątkowe miejsce powstało, aby zaspokoić rosnące oczekiwania konsumentów i wprowadzić powiew świeżości na poznańskiej arenie. Proponujemy zupełnie nową jakość posiłków i gwarancje pysznych doznań.

Corn-Dog – przekąska serwowana w alternatywie dla hot-doga, dla bardziej wymagających odbiorców. Jest to parówka z szynki zapiekana beztłuszczowo w cieście. Jednym z głównych składników ciasta jest mąka kukurydziana. To jej Corn-Dog zawdzięcza swoją nazwę, oraz niepowtarzalny smak. Dostępny również w atrakcyjnych cenowo zestawach po 2 i 3 szt.

Reuben – nasze flagowe danie, w USA bardziej popularne od hamburgerów. W reubenie znajdziemy 110g szynki wołowej PASTRAMI, ser szwajcarski, kapustę oraz sos – przygotowywany przez nas według specjalnego przepisu. W ofercie dostępnych jest kilka opcji reubena, ponadto można wybrać różne dodatki. Chleb przyrządzany według oryginalnej receptury, jest każdego dnia wypiekany przez jedną z poznańskich piekarni. To wyjątkowo smaczne i zdrowe danie, podane na gorąco, jest naszą specjalnością.

Ciekawostka:

Legenda głosi, że Ruben (Reuben) Kulakofsky, z pochodzenia Litwin, właściciel sklepu spożywczego w Omaha, w Nebrasce (USA), stworzył to danie około roku 1920, kiedy grał w pokera w Hotelu Blackstone. Właściciel tego hotelu, Charles Schimmel, umieścił je w menu obiadowym restauracji hotelowej. Wkrótce wygrała krajowy konkurs gastronomiczny.

Od tamtej pory Reuben nieprzerwanie króluje w amerykańskich lokalach. Teraz zawitał do Poznania, gdzie podbija gusta naszych Klientów.

Galeria

Lokalizacja

Poznań, Św. Marcin / Piekary 1

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/arizonaexpresspoznan/

Strona internetowa:

arizonaexpress.pl

Telefon:

515 919 197

Zarezerwuj miejsce
502 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.