Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Olsztyn

OIOM

1Klub
630

O tym miejscu

Klub +OIOM+ powstał w miejscu byłej Grawitacji, w budynku DS11 (Bratniak), tworzy świeże miejsce na imprezowej mapie miasta.

Niepowtarzalne eventy w klimacie rock, alternative, electro i hip-hop. Nie zabraknie również imprez cyklicznych – bardzo dobrze już znany w naszym mieście Friday Hip Hop Night, czy konkurs kapel SOR (Specjalny Oddział Rockowy) z nagrodami, którymi nie pogardzi żadna młoda kapela.

Muzycznie stawiamy na ambitnych wykonawców, alternatywne i dobre brzmienie.

W barze drinki zaserwują Wam nasze barmanki w medycznych fartuchach i czepkach pielęgniarskich, albo barmani w kitlach i ze stetoskopami pod ręką. Wypijecie szoty z probówek, czy drinki takie jak ’Transfuzja’ czy ’Reanimacja’.

W lokalu znajdują się dwie sceny – duża koncertowa oraz mniejsza – kameralna, którą wykorzystujemy do występów kabaretowych oraz recitali. W klubie znajduje się też klimatyzowana palarnię w wysokim standardzie, która przyda się Wam zwłaszcza zimą.

Klub +OIOM+ jest również miejscem, w którym możesz zrobić urodziny, imieniny, imprezę integracyjną, czy jakąkolwiek inną, którą sobie wymarzysz- wystarczy skontaktować się z nami i dogadać szczegóły :)

Galeria

Lokalizacja

Olsztyn, Żołnierska 14B

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/klubOIOM

Adres e-mail:

oiom.klub.olsztyn@gmail.com

Telefon:

+48 606357019

Zarezerwuj miejsce
630 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.