Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Olsztyn

Nice Bay Wakepark

aRozrywka
505

O tym miejscu

„Zatoka Miła Jeziora Ukiel przytłoczyła nas swoim specyficznym urokiem, zawładnęła naszymi sercami i umysłami. Wiedzieliśmy od razu, że to jest miejsce, w którym chcielibyśmy się zrelaksować, pływać na wake`u i bawić się ze znajomymi.

Bardzo długo łudziliśmy się nadzieją, że ktoś podejmie się utworzenia wypasionego miejsca, gdzie moglibyśmy uprawiać nasze ulubione sporty. Nic takiego jednak się nie działo. Pozostało nam tylko jeździć po całym świecie w poszukiwaniu najlepszych miejscówek do uprawiania wakeboardingu i longboardingu. Nasze myśli mimo to ciągle wracały do Zatoki Miłej. (…)

Dojrzeliśmy i doszliśmy do wniosku, że czas najwyższy wziąć sprawy w swoje ręce. Szybko zrodził się w naszych głowach plan sprawienia, że Zatoka Miła, będzie miła nie tylko z nazwy. Tak powstał projekt Nice Bay.

2 lata ciężkiej pracy, poświęceń i wyrzeczeń zaowocowały powstaniem tego wyjątkowego miejsca.”

Video z otwarcia:

Atrakcje

Wakepark oparty o dwusłupowy system Primus Duo.

System dwusłupowy firmy Primus jest polską konstrukcją która przez 2 ostatnie lata zyskała duże uznanie wśród użytkowników i operatorów. Główną zaletą tego systemu jest możliwość startu, zatrzymania oraz zawrócenia użytkownika wyciągu, w dowolnym momencie. Kolejnym plusem jest także możliwość dowolnej regulacji prędkości wyciągu, w zależności od preferencji bądź umiejętności użytkownika. Kombinacja tych zalet pozwala na płynne wejście w świat sportów wodnych, takich jak wakeboard bądź narty wodne, a osobom z doświadczeniem na szlifowanie swoich umiejętności. Użytkownik w trakcie jazdy na wyciągu będzie poruszał się po elipsie której obwód to około 400 metrów. Zaawansowani użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania z tzw. przeszkód, które będą umożliwiały wykonywanie spektakularnych ewolucji.

Dla podziwiających jest trybuna, dzięki której będziecie mogli podziwiać postępy swoich znajomych. Miejsce te stanowi bazę wyciągu, w której znajdziecie wypożyczalnie wakeboardów, nart wodnych i desek SUP. Do Waszej dyspozycji będą również longboardy, na których można jeździć po ścieżkach rowerowych zlokalizowanych w pobliżu zatoki Miłej a także jeziora Ukiel. W dolnej części trybuny mieści się sklep z artykułami sportowymi, a także bar w którym posilicie się po pływaniu.

Byście mogli wypoczywać w komfortowych warunkach, do Waszej dyspozycji są leżaki, a dla chowających się przed słońcem olbrzymie parasole. Między drzewami zawiesiliśmy dla Was slackline czyli taśmę po której można chodzić, by wyćwiczyć balans i równowagę. Ciągle dorzucamy nowe atrakcje do naszego Wakeparku, by zatoka była Miła.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/nicebay

Strona internetowa:

www.nicebay.pl

Adres e-mail:

info@nicebay.pl

Telefon:

+48 696 022 641 ; +48 603 164 129

Zarezerwuj miejsce
505 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.