Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Kraków

Streat Slow Food

5Foodtruck
491

O tym miejscu

Od lipca, praktycznie;) codziennie, na krakowskim Kazimierzu, będziecie mieli okazję skosztować Ulicznego Stylu Gotowania…

Streat Slow Food to pierwszy w Krakowie food truck nawiązujący do amerykańskiej tradycji mobilnych kuchni, serwujących szybkie dania najwyższej jakości. Nasze jedzenie przygotowujemy zgodnie z ideą ruchu slow food – prowadzimy własną hodowlę warzyw, używamy tylko starannie wyselekcjonowanych produktów bez chemii i konserwantów, wszystkie sosy i pasty przygotowujemy na miejscu.
Oprócz klasycznych burgerów, możecie zjeść nasze specjały: burgera z grasicą i chutneyem agrestowym, burgera z burakiem i fetą i chutneyem wiktoriańskim oraz dłuuugo pieczoną łopatkę wieprzową w trzech paprykach ze śmietaną cytrynowo-pietruszkową. Ponadto znajdziecie u nas inne kuchnie świata – Baja Shrimp Coctail Sandwich z Bahamów, czy chorwackie Cevapi.

Streat Slow Food to nie tylko przedsięwzięcie dwójki przyjaciół, które narodziło się z pasji i miłości do łączenia streetfood’owych trendów z ideą slow food, ale także społeczna inicjatywa mająca na celu wspomaganie lokalnych dostawców, małych producentów i środowisk ekologicznych.

Galeria

Lokalizacja

Kraków, Kupa 10

Dojedź za darmo z apką mytaxi! Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek17:00 – 0:00
Wtorek17:00 – 0:00
Środa17:00 – 0:00
Czwartek17:00 – 0:00
Piątek17:00 – 0:00
Sobota17:00 – 0:00
Niedziela17:00 – 0:00

Więcej info

Profil na Facebooku:

/StreatSlowFood/

Adres e-mail:

streatslowfood@gmail.com

Zarezerwuj miejsce
491 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.