Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Kraków

Stara Zajezdnia

54Jedzenie/Kawiarnia
524

O tym miejscu

Stara Zajezdnia w sercu krakowskiego Kazimierza to restauracja z kuchnią polską, minibrowar, niezwykła hala piwna i ogródek z grillem i leżakami.

Galeria

524 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.

Jedno z nielicznych miejsc w Krakowie, które zawsze będę pamiętać i dobrze wspominać. Wspominać wieczorki ze znajomymi i pyszne piwo. Oby tak dalej!

Uwielbiam chodzić tu na piwo ze znajomymi, jeść pyszne burgery i żeberka i po prostu posiedzieć tam bo jest na prawdę ładnie. Często jakieś wydarzenia kulturalne… No jedno z lepszych miejsc w Krakowie.

Bywam tu raz na tydzień przynajmniej, bo po pierwsze mam blisko a po drugie nigdzie nie zjem tak dobrego ramenu jak tutaj. Jestem wielkim fanem tutejszej kuchni a i piwo czasem wezmę. Nie lubię oglądać meczy ale na szczęście jest gdzie się schować przed ekranem telewizora :)

Jako stały klient od kilku miesięcy, muszę powiedzieć że cieszę się z tego że mam swoje miejsce w Krakowie na wyjście z kolegami i wypicie DOBREGO piwa, do którego można coś zjeść. Dobrze, że meczyk oglądnąć można, bo w takim miejscu od razu lepiej się ogląda,