Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Kraków

Rynek 44

521aJedzenie/Pub/Klub/Rozrywka
544

O tym miejscu

Pizzeria Virtuoso – oferuje dania kuchni włoskiej przygotowane tylko z oryginalnych produktów w towarzystwie znakomitych win z całej Italii. Każdego Gościa zadowoli nasza pizza z pieca szamotowego opalanego drewnem z prawdziwych włoskich składników.

Restauracja Staropolska – atmosfera karczmy, sezonowe potrawy kuchni polskiej przygotowywane z pietyzmem i sercem: domowe pierogi, bigos, żurek i nie tylko. Muzyka ludowa na żywo w wykonaniu Krakowiaków i Górali w sercu Krakowa, w pomieszczeniach z klimatyzacją.

Ogródek letni/zimowy – niepowtarzalna atmosfera krakowskiego Rynku z sygnałem z Wieży Mariackiej w tle przez cały rok! Znakomite potrawy kuchni włoskiej i polskiej, doskonałe wina i szeroka gama pozostałych alkoholi i drinków.

Polski Pub – Pub z widokiem… na Rynek Główny i piwo prosto z browaru… Znakomite, świeże piwo Tyskie, wiele innych rodzajów złocistego płynu, wyborne alkohole i drinki w towarzystwie Gwiazd światowego sportu w klimatyzowanych salach i na największym w Krakowie ekranie telewizyjnym!

Galeria

544 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.