Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Kraków

Pasaż

21Pub/Klub
1107

O tym miejscu

Nowy PASAŻ kultury

W Krakowie, w centrum Starego Miasta jest miejsce, które zna chyba każdy – Pasaż Bielaka. Ostatnie miesiące, a nawet lata, działo się tam coraz mniej, a trakt wiodący prosto na Rynek Główny stopniowo podupadał. Szczęśliwie, już 13.03 ożyje on na nowo za sprawą świeżo zaadaptowanej, dwupoziomowej przestrzeni wypełnionej kulturą i rozrywką, która stanie się przystanią zarówno dla amatorów sztuki jak i dobrego jedzenia, pysznej kawy, czy wieczornych spotkań przy trunkach.

W Pasażu Bielaka obok kilku funkcjonujących już lokali pojawiła się nowa inicjatywa o nazwie Pasaż, która w swej ofercie zgromadzi wszystko, na co liczy krakowska publiczność: świetnie zorganizowany bar, wyśmienite jedzenie serwowane przez całą dobę (również take away) oraz ciekawe imprezy, ważne debaty, cykliczne wystawy i dobre granie.

Założyciele, którzy na co dzień prowadzą z powodzeniem inne popularne w mieście lokale obiecują, że Krakowianie będą mogli liczyć na wydarzenia z różnych dziedzin sztuki, od sztuk plastycznych po literaturę, warsztaty, spotkania ze znanymi i lubianymi ludźmi nauki i kultury, ale również na dobre, weekendowe imprezy.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/PasazBielaka/

1107 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.