Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Kraków

India Masala

5Jedzenie
387

O tym miejscu

Restauracja INDIA MASALA ceniona jest za znakomitą kuchnię, pełną bogatych kompozycji smakowych z niepowtarzalnym doborem aromatycznych przypraw. Wszystkie dania przygotowywane są według tradycyjnych receptur indyjskich.

Specjalnością naszej restauracji są dania z glinianego pieca Tandoor w kształcie dzbana. Pieczywa wypiekane w tym piecu są niezwykle chrupkie a mięsa wypieczone z zewnątrz pozostają soczyste w środku, zachowują bogaty aromat i smak indyjskich przypraw. Specjalnością naszego Szefa Kuchni jest Chicken Tikka Masala i Shish Kebab oraz potrawy wegetariańskie. Jego długoletnie doświadczenie gwarantuje oryginalność potraw, dzięki stosowaniu wyjątkowych przypraw indyjskich, świeżej kolendry, mięty czy imbiru. Poziom ostrości zawsze dostosowujemy do potrzeb Naszych Gości. W naszej kuchni nie przygotowujemy wołowiny i wieprzowiny. Nie stosujemy też tłuszczy zwierzęcych.

Posiadamy cztery sale, z których każda wprowadza w magiczny i niepowtarzalny klimat Indii. Wnętrza restauracji idealnie nadają się na organizację imprez firmowych, rodzinnych czy kameralnych spotkań. Całkowita ilość miejsc siedzących – 90.

Zapraszamy codziennie, w piątki i soboty od 12.00 do 24.00 a w pozostałe dni tygodnia od 12.00 do 22.00

Od poniedziałku do piątku, w godz. od 12.00 do 16.00 zapraszamy na lunch, który będzie przeżyciem pełnym indyjskich smaków. W sezonie letnim zapraszamy do ogródka, który pozwoli cieszyć się nie tylko cudownym smakiem indyjskich potraw, ale również magiczną atmosferą Starego Miasta.

Wszystkich miłośników fajki wodnej zapraszamy serdecznie do naszego Shisha Club by Bollywood, codziennie od 14.00 do ostatniego Klienta.

Galeria

387 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.