Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Kraków

House of Burger

5Burgerownia
413

O tym miejscu

House of Burger Kraków – BURGEROWA REWOLUCJA

House of Burger Kraków to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Krakowa. Szalony pomysł postawienia Food Trucka na dziedzińcu jednego z najładniejszych ogródków w Krakowie, wreszcie został zrealizowany. Lokal przykuwający uwagę, znajdujący się w zabytkowej, jednej z najmniejszych kamienic Krakowa urzeka swoim kunsztownym wystrojem, oraz praktyczną prostą aranżacją. W Krakowie jest to jedyny ogródek z Food Truckiem, który to udowadnia, że w sprawie Burgerów rewolucja dopiero się zaczyna.

Rewolucyjny pomysł przyrządzania „Piwnych Burgerów” wraz z dedykowanym do tego piwem, Polskim, Belgijskim i z całego świata, zawitał do Krakowa. Połączenie piwa z jedzeniem trafi w gusta nawet najbardziej wybrednego smakosza.

Rarytasem mają być burgery na niespotykanych jeszcze gatunkach piwa, które to sprowadzane będą tylko i wyłącznie na potrzeby tego miejsca.

House of Burger Kraków to pierwsze takie przedsięwzięcie na taką skalę. Wszędzie dostępne są burgery do piwa, a nigdzie nie słyszano o piwnych burgerach. I w tym kierunku podążać będzie ten pomysł gastronomiczny.

Każdy będzie miał możliwość spróbować rewolucyjnych smaków, zgodnie z przyjęta zasadą „beer food – eat with passion”. Lokal ten również będzie działał zgodnie z ideą Slow Food, a burgery przygotowywane będą z niezwykłą starannością kładąc nacisk na świeżość, niepowtarzalność, jakość produktów oraz pasjonujący smak. Bułka powstaje w małej rodzinnej piekarni z tradycjami, a sosy to jest autorska receptura, przygotowana z należytą starannością przy pomocy wiodącego krakowskiego szefa kuchni.

House of Burger Kraków stawia tylko na najlepsze części wołowiny z polskich ras mięsnych a Burgery przygotowywane są z soczystej i świeżej wołowiny, smażone na grillu w otoczeniu aromatycznych ziół, przypraw i belgijskich frytek. I to właśnie wyróżnia to miejsce.

Galeria

413 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.