Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Kraków

Hala Główna

13Klub/Bar
474

O tym miejscu

Hala Główna, czyli miejsce stworzone dla ludzi z pasją przez ludzi z pasją, których nie ogranicza miejska dżungla. To tu na świeżym powietrzu, w cieniu postindustrialnych murów oraz w ich wnętrzach łączymy to co kochamy, a więc najlepszą muzykę, dobrą zabawę i pyszne smaki.
Czas płynie tu inaczej, dlatego popołudniowy relaks oraz wieczorny chill miesza się z nocnym szaleństwem lub odwrotnie.

Na barze miksujemy niepowtarzalne – bo tworzone z nalewek domowej roboty i infuzowanych przez nas alkoholi – koktajle. Z kranów i butelek lejemy najświeższe specjały rodzimego krafta, a nasz „Piwospis” zmienia się jak w kalejdoskopie i zawsze trzyma poziom.

Wszystko napędzamy muzą! W weekendy prosto z czarnych placków, którymi kręcą nasi zaufani rezydenci oraz zacni goście, zapraszani przez nas cyklicznie do przejęcia konsoli…
Plackami kręcimy również na kuchni. Z tym, że tam robimy to z włoskiej mąki i dorzucamy do tego najświeższe składniki prosto z półwyspu apenińskiego, co w efekcie daje wyśmienitą pizzę.
To wszystko robimy z uśmiechem, bo sprawia nam to ogromną przyjemność i daje poczucie spełnienia. Odwiedź nas i pozwól sobie, zarazić się to energią, poczuć te smaki i usłyszeć te dźwięki!!!

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/HalaGlowna/

474 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.