Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Kraków

Gościniec Floriański

54Jadłodajnia
482

O tym miejscu

Restauracja Gościniec Floriański & Gościniec pod Zamkiem to miejsce stworzone z pasji do gotowania. Nasza kuchnia to połączenie tradycji z nowoczesnością, staropolskiego smaku i elementów kuchni świata. Bazując na polskiej tradycji kucharskiej, inspirowani kulinarnymi nowinkami, stworzyliśmy dla Państwa bogate i różnorodne menu. Dbając o najwyższą jakość naszych usług, gwarantujemy profesjonalną obsługę kelnerską, potrawy przygotowujemy wyłącznie ze starannie dobranych, nieprzetworzonych produktów. Korzystamy z metod pozwalających zachować naturalny smak i aromat żywności. Wszystko po to, by zapewnić naszym gościom niezapomniane doznania kulinarne oraz dzielić się radością, jaką daje nam gotowanie.

Gościniec Floriański mieści się w XIX kamienicy nieopodal rynku głównego, na jednej z najsłynniejszych ulic Krakowa- Floriańskiej. Do dyspozycji naszych gości mamy 3 sale o łącznej pojemności 80 osób. Dodatkowo, na tyłach budynku znajduje się, otoczony murem ogród. Unosi się tutaj, nie tylko zapach świeżych kwiatów, ale także aromat potraw przygotowywanych na oczach klientów. Jako jedna z pierwszych restauracji w Krakowie, w okresie letnim prezentujemy przed Państwem live cooking. Nasi klienci mogą przekonać się na żywo, na czym polega kulinarna magia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowy zakres usług. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, komunie, chrzciny, wesela, bankiety, spotkania biznesowe oraz eventy firmowe. Specjalizujemy się również w cateringu, każdorazowo ustalamy menu, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Galeria

482 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.