Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Kraków

Food & People by Pastrami Deli

5Jedzenie
474

O tym miejscu

Food&People to pierwsza oryginalna restauracja Pastrami Deli w Krakowie. O wyjątkowości tego miejsca świadczą oferowane przez nas kanapki z pastrami, które smakiem dorównują serwowanym na nowojorskim Manhattanie specjałom. Nasze menu to także pyszne śniadania i lunch’e. Nie lubimy monotonii, więc w naszej karcie codziennie znaleźć można inne dania.
Koncepcja stworzenia naszej restauracji zrodziła się z chęci wykreowania miejsca, w którym można nie tylko delektować się smakiem wybornego pastrami ale także rozwinąć swoją pasję, poszerzyć swoją wiedzą czy najzwyczajniej spędzić czas wśród inspirujących ludzi. Tworzymy miejsce spotkań, warsztatów, szkoleń i wydarzeń tak by ich uczestnicy mogli poczuć, że to co robimy, robimy z myślą o nich. Dążymy do połączenia w sobie trzech znaczących sfer ludzkiego życia przejawiających się w postaci restauracji, biznesu i kultury.

Nasza restauracja to nowoczesna utrzymana w industrialnym stylu przestrzeń, której wnętrze dopasowaliśmy do upodobań naszych gości. Znajdziecie u nas rodzinne stoły sprzyjające integracji, wygodne sofy idealne na chwilę relaksu, oraz stoliki, przy których zaznać można prywatności.
Miejsce takie jak nasze nie może istnieć bez wkładu lokalnej społeczności. Działamy nie tylko dla Was ale także z Wami. Chcemy abyście czynnie uczestniczyli w rozwoju naszej restauracji tak by stała się miejscem wyjątkowym pod każdym względem i dopasowanym do Waszych potrzeb.

Galeria

474 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.