Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Kraków

Bistro Bene by Tomasz Leśniak

5Jedzenie
480

O tym miejscu

Poznaj uroki umiejętnie obmyślonych śniadań, kanapek i przekąsek, podlanych doskonałą kawą i zakończonych takimi deserami, do których wraca się w myślach…

Miejsce, w którym wszystko jest dobre.

Bistro Bene, czyli część konceptu gastronomicznego NotaBene, znanego Szefa Kuchni – Tomasza Leśniaka. Znajdziesz je pod adresem Świętego Krzyża 17, na krakowskim Starym Mieście. Jeżeli od progu wita Cię ciekawe wnętrze i szeroki uśmiech to znaczy, że dobrze trafiłeś. To my! Rozgość się, jesteś u swoich!

Od samego rana naładujemy Twoje akumulatory aromatyczną kawą i precyzyjnie skomponowanymi śniadaniami. Leśniaczek z drużyną zadbali o najbardziej wymagające podniebienia i żywieniowe preferencje. Pożywne śniadanie to podstawa i właśnie dlatego z porannym paliwem czekamy już od 7.00.

W ciągu dnia, nie zwalniamy! Poziom energii podnosimy za sprawą pysznych przekąsek, burgerów i sandwichy. Do lunchu zaproponujemy Ci atrakcyjne lemoniady, wedle opracowanych przez nas receptur. W ramach zasłużonego deseru, wspólnie znajdziemy coś w naszej pełnej słodyczy witrynie.

Zostań do wieczora, a nasi barmani zadbają o uzupełnianie odpowiednich płynów w Twoim organizmie. Szeroki wybór alkoholi, to i możliwości spore. A jeśli dorzucić wyobraźnię i barmańskie umiejętności, to możemy zagwarantować zaspokojone pragnienia.

Wpadnij, sprawdź i zostań z nami! Nie bądź gościem, bądź u siebie. W Bistro Bene, where all is good.

Galeria

480 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.