Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Kraków

77 Sushi

5Sushi bar
375

O tym miejscu

77 sushi to najbardziej rozpoznawalna marka wśród japońskich restauracji w Polsce.
Nasze restauracje możecie znaleźć w największych miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Koszalinie oraz Sopocie. Naszą misją jest serwowanie najwyższej jakości smacznych i świeżych produktów. Dążymy do tego, by nasza obsługa była zawsze profesjonalna i szybka,
a chwile spędzone w naszych klimatycznych wnętrzach przyjemne. Lunch, kolacja ze znajomymi czy romantyczny wieczór– przy każdej okazji robimy wszystko, żeby zapewnić Wam jak najlepsze doznania kulinarne.

Dzięki zaufanym dostawcom wszystkie dostarczane do naszych restauracji składniki są zawsze świeże i wysokiej jakości. Nasi kucharze specjalnie na Wasze zamówienie przygotowują z nich dania, które lubicie najbardziej. Szczególną uwagę zwracamy na to, by gramatura ryby oraz temperatura ryżu była za każdym razem zgodna z tradycyjnymi recepturami.

W naszej ofercie znajduje się specjalne menu dla dzieci. Do dyspozycji Gości oddajemy bezpłatny internet Social WiFi. Z przyjemnością dedykujemy Wam aplikację Klub 77Sushi, dzięki której możecie otrzymać za darmo kieliszek wina.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/77sushi

375 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.