Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Katowice

The Spencer Pub

25Pub/Jedzenie
376

O tym miejscu

Spencer – bo tak nazywają nas goście – istnieje na mapie Katowic od 1998 roku, co czyni nas jednym z najstarszych lokali w mieście.
Od początku działalności wykiwintne jedzenie jest naszym największym atutem – dania z polędwicy, czyli steki i tatar to nasz znak firmowy. Nie mniej jednak, szef kuchni – ten sam od początku istnienia Spencera – zadbał o to, by w karcie pojawiły dania dla każdego – przystawki, zupy, dania mięsne, pasty, sałatki i desery.
Drugą specjalnością Spencera jest whisky… i znamy się na niej bardzo dobrze, o czym świadczy choćby nasz bar. Na jego półkach znajdziecie Państwo ponad 100 butelek „wody życia” (tak po gaelicku mówi się na whisky: uisge beatha – woda życia), w tym ponad 60 tych najszlachetniejszych typu single malt. Zapewniamy, że zarówno koneser, jak i każdy, kto chciałby rozpocząć przygodę z whisky, znajdzie u nas coś dla siebie.
Nasi goście ochrzcili nas kiedyś mianem „prawdziwego angielskiego pubu 2000 km od Londynu” – aby sprostać temu określeniu, nieprzerwanie od lat serwujemy Guinnessa i śledzimy na naszym dużym ekranie wszelkie wydarzenia sportowe, od piłki nożnej poprzez hockej, a skończywszy na boksie.

Galeria

Lokalizacja

Katowice, Wojewódzka 21

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/TheSpencerPub/

Telefon:

32 251 54 73

Zarezerwuj miejsce
376 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.