Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Katowice

Moodro Bistro & Cafe

543bBistro
642

O tym miejscu

To z pewnością najbardziej słoneczne bistro w Katowicach. Rozpościera się stąd panoramiczny widok na miasto, a wnętrza – choć nowoczesne – są jednocześnie gościnne i przyjazne. W przestronnym, szklanym pawilonie, należącym do Muzeum Śląskiego w Katowicach Goście czują się znakomicie.
Wielbiciele spotkań w gronie przyjaciół będą swobodnie aranżować dla siebie przestrzeń wokół stolików z kanapami i pufami. Zasiądą w lożach lub wybiorą miejsca przy wspólnym, długim stole. Rodziny z dziećmi skorzystają z kącika zabaw, który umili czas najmłodszym. Lokal jest przyjazny także dla osób niepełnosprawnych.
Wystrój Moodro bistro & cafe sprawia, że każdy czuje się tu swobodnie. Tę atmosferę potęguje także przepyszne menu – idealne na śniadanie, lunch czy obiad. W karcie dań znajdziecie potrawy, które wszyscy uwielbiają, ale ich smak – intensywny, pełniejszy, doskonale skomponowany – z pewnością pozytywnie Was zaskoczy. Specjalnie z myślą o naszych Gościach serwujemy codziennie inny lunch. Bazą dla naszej kuchni są świeże składniki – sezonowe, lokalne produkty. Dbamy o to z wielką pieczołowitością: sami uprawiamy zioła, sami pieczemy chleby i ciasta, przygotowujemy przetwory.

Galeria

Lokalizacja

Katowice, Dobrowolskiego 1

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/moodrobistro/

Strona internetowa:

www.moodro.pl

Telefon:

501 023 697

Zarezerwuj miejsce
642 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.