Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Katowice

Masahuku

1Sala koncertowa
362

O tym miejscu

Masahuku to z pewnością miejsce wyjątkowe, ulokowane w zabytkowym budynku po starym browarze w centrum Katowic Szopienic o powierzchni 130m2!. Jest to projekt stworzony z myślą o ludziach kreatywnych dla ludzi kreatywnych ! Miejsce w którym każdy artysta może robić po prostu to co tylko mu się podoba( bez wyjątków ) !
Czym się zajmujemy ? Hmm.. dobre pytanie..
Zacznijmy od profesjonalnej sali prób w której znajdziecie sprzęt z NAJWYŻSZEJ półki. W Sali której na co dzień ćwiczycie możemy zorganizować występ z widownią do 200 osób.
A tak po za tym to u nas napijesz się piwka z browaru na jurze, zorganizujesz swoją imprezę zamkniętą, wernisaż, recital, próby teatralne, stand-up, wystawę, JAM SESSION, miejsce do spania (serio możesz zostać na noc),zrobimy pro sesje fotograficzną twojej załogi, nakręcimy teledysk
Ciężko to wszystko wymienić bo tak jak pisałem wcześniej- ograniczeń brak. Ze mną załatwicie wszystko i na pewno się dogadamy ! :)
Mogę dodać jeszcze, że w Polsce drugiego takiego miejsca nie ma.
W ’miejsce” będę inwestował praktycznie każde zarobione pieniądze więc sprzętu będzie przybywało a możliwości będzie jeszcze więcej.

Zapraszam z całego serca ! Pomóżcie mi stworzyć to miejsce !

Galeria

Lokalizacja

Katowice, Ul. Bednorza 2A

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/kontaktmasahuku

Strona internetowa:

www.masahuku.com

Adres e-mail:

kontakt.masahuku@gmail.com

Telefon:

794 404 003

Zarezerwuj miejsce
362 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.