Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Katowice

City Rock

35Bar
428

O tym miejscu

Doświadczenie. Dostosowanie do Twoich potrzeb. Wyjątkowy, amerykański wystrój – oto główne atrybuty naszego lokalu. Dlaczego ?

Doświadczenie, ponieważ istniejemy od 2003 roku i z niejednego pieca chleb jedliśmy (najbardziej smakuje nam z naszego, bo sami zajmujemy się wypiekiem ;) ). Dostosowanie do Twoich potrzeb, ponieważ spełnianie oczekiwań naszych Gości jest dla nas najważniejszym celem (czyt. lubimy uśmiechniętych ludzi :-)). Amerykański wystrój,ponieważ chcieliśmy stworzyć miejsce jedyne w swoim rodzaju (nigdzie indziej samochody nie jeżdżą po ścianach, stare radia nie grają, a gitary nie są obrazami).

Urozmaicone menu, gdyż serwujemy dania kuchni amerykańskiej, włoskiej, francuskiej ( c’est manifique! ) i polskiej też! Napoje i drinki wyborne i oryginalne … słyszałeś na przykład o naszych BAZOOKACH?

Czymś jeszcze się pochwalimy? Owszem!

Jesteśmy miejscem idealnym zarówno na lunch w przerwie w pracy, rodzinny obiad, romantyczną randkę i wieczorne wyjście z przyjaciółmi, jak i na wszelkiego typu „zorganizowane” spotkania ( cokolwiek to znaczy… ). Posiadamy bowiem dodatkową salę, gdzie organizujemy imprezy firmowe, konferencje, przyjęcia, pokazy itp. Wszędzie gdzie się dało zamontowaliśmy telewizory, a w razie potrzeby rozwijamy dodatkowe ekrany, dzięki czemu bardzo często transmitujemy imprezy sportowe czy koncerty. Rezerwacje stolików są bezpłatne, a naprawdę warto je składać, bo pełna sala to nasz standard! Dodatkowo możesz zostać u nas VIPem – wystarczy wypełnić wniosek o kartę VIPowską i cieszyć się rabatami.

Galeria

Lokalizacja

Katowice, Chorzowska 9B

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/CityRockTheBestFoodInKatowice

Strona internetowa:

www.cityrock.pl

Adres e-mail:

eb@cityrock.pl

Telefon:

32 201 05 05

Zarezerwuj miejsce
428 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.