Places Log in Choose city: Wroclaw

Whiskey in the Jar

5Restaurant
678

About this place

Rock’n’roll, dźwięk gitar, tatuaże, burleska i pin-up… A do tego niezapomniana uczta dla podniebienia w postaci wyśmienitych steków i burgerów oraz autorskich JARów na bazie Jacka Daniel’sa. To wszystko wrocławianie mogą znaleźć już od maja w Whiskey In The Jar – nowym lokalu, usytuowanym w samym sercu miasta, w dwóch zabytkowych kamienicach na wrocławskim Rynku numer 23 i 24.

Whiskey In The Jar to wyjątkowe miejsce na kulinarnej i klubowej mapie Wrocławia, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący gościom steki z najlepszej wołowiny, przyrządzane na grillu lawowym, a także wykwintne żeberka, epickie burgery w rozmiarze XXL i inne potrawy mięsne. Obszerne menu oraz wyjątkowa atmosfera sprawiają, że Whiskey In The Jar jest chętnie wybieranym miejscem randek, obiadów rodzinnych, wizyt obcokrajowców oraz spotkań i negocjacji biznesowych. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Nazwa lokalu pochodzi nie tylko od tradycyjnej piosenki irlandzkiej, będącej jednym z najsłynniejszych utworów grupy Metallica, ale przede wszystkim od specjalności lokalu JARów – fantastycznych drinków na bazie Jacka Daniel’sa, podawanych w designerskich słojach. Drinki, nazywane potocznie „JARami”, przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków.

Gallery

Location

Wroclaw, Rynek 23

Check on the map Open in Google Maps Check on jakdojade.pl

Opening hours

Monday12:00pm – 12:00am
Tuesday12:00pm – 12:00am
Wednesday12:00pm – 12:00am
Thursday12:00pm – 12:00am
Friday12:00pm – 12:00am
Saturday12:00pm – 12:00am
Sunday12:00pm – 12:00am
678 Report

Comments

You must to comment or add a photo.

Ummmm! Chciałby się wracać tam codziennie :-)

Translate with Google