Places Log in Choose city: Wroclaw

Tony

bCulture
462

About this place

Przestrzeń TONÓW łączy strefę warsztatową z nowym miejscem spotkań.

W odpowiedzi na bieżące trendy muzyczne, TONY dają możliwość nauki śpiewu, gry na instrumentach, produkcji muzyki czy dj-ingu pod okiem wrocławskich ekspertów. Tu także napijesz się kawy, zjesz, posłuchasz muzyki, zrelaksujesz ze znajomymi, pobudzisz swoją kreatywność.

TONY to sfera twórcza – przyjazna dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Działalność nie zamyka się tylko pod jednym, stałym adresem!

Skupia doświadczonych muzyków, artystów i aktywistów, angażujących się w program i projekty aranżowane przez TONY. Zaczynając od koncertów, happeningów czy spontanicznych gigów, kończąc na wykładach, panelach dyskusyjnych i spotkaniach z muzykami.

Sercem TONÓW jest elastyczny program warsztatów, na który składają się zajęcia indywidualne i grupowe, dające możliwie najpełniejszy wymiar doświadczenia muzycznego.

Nieważne, czy zainteresowany dopiero zaczyna przygodę z muzyką, czy chce odnowić uczucie do zajawki sprzed lat… Zajęcia odbywają się na kilku stopniach zaawansowania, a program dedykowany jest dla różnych grup wiekowych.

We własnym gronie jest zazwyczaj raźniej, dlatego istnieje możliwość stworzenia specjalnej grupy warsztatowej, ucząc i bawiąc się wspólnie ze znajomymi!

TONY to projekt wpisujący się we współczesny styl życia Wrocławian, angażując ich w lokalne, miejskie działania!

Stacjonujemy w budynku Dworca Świebodzkiego – wejście od strony ul. Tęczowej – I piętro!

Gallery

Location

Wroclaw, Plac Orląt Lwowskich 20c

Check on the map Open in Google Maps Check on jakdojade.pl

More info

Facebook address:

/tonydzwiekow

Phone:

+48 535 425 100

Book a place
462 Report

Comments

You must to comment or add a photo.