Places Log in Choose city: Wroclaw

Ta.Tu

51Food/Venue
492

About this place

Motywem przewodnim klubu są tatuaże na ciele, stąd jego nazwa Ta.Tu club&restaurant. Ideę nowej przestrzeni najtrafniej definiują słowa: nowoczesność, lekkość, dynamizm, nieszablonowość, nowatorskość projektu, a wszystko czynić go ma intrygującym i zmysłowym. Bowiem chcemy nęcić zmysły naszych gości:

  • smak dzięki kuchni, w której europejskie smaki mieszają się z tradycją Azji oraz szerokiej gamie odkrywczych koktajli na barze;
  • słuch – to muzyka klubowa w tanecznym i żywym wydaniu: harmonijna i pełna pozytywnych brzmień Soul full House & Fusion House. Muzyka inspirowana letnimi festiwalami w Europie czy pokazami mody, według światowych trendów panujących w najlepszych klubach. Muzycznie ma być modnie, fashion, glamour. Elegancja i ekstrawagancja, ale korespondująca z dobrym designem, gustowna i wysmakowana. Oprócz djów rezydentów, gościć będą dj-e z Polski i zagranicy.
  • wzrok to oczywiście odważny, odkrywczy, ale też elegancki i wysmakowany wystrój lokalu. Projektanci postawili sobie trudne zadanie stworzenia wnętrza, które nie może być zaszufladkowane i nie mieści się w obowiązujących trendach. Wnętrze niepowtarzalne i wyjątkowe, w którym klient odnajdzie przyjemność w przebywaniu w ciepłych kolorach, energetycznych wzorach, a ostateczne wrażenie potęgują neonowe źródła światła.

Gallery

Location

Wroclaw, Świętego Mikołaja 8-11

Check on the map Open in Google Maps Check on jakdojade.pl

More info

Facebook address:

/TatuClubRestaurant

Website:

ww.tatu.com.pl

E-mail address:

info@tatu.com.pl

Phone:

+48 695 630 963

Book a place
492 Report

Comments

You must to comment or add a photo.