Places Log in Choose city: Wroclaw

Szklana Ćma

3Bar
572

About this place

Klub Szklana Ćma istnieje na mapie Wrocławia od sierpnia 2013 roku. Jest to lokal z typowo wrocławskim klimatem. Urządzony w odrestaurowanej starej kamienicy, gdzie zachowane zostały dawne rozwiązania architektoniczne. To sprawia, że klub ten posiada swój niepowtarzalny urok, a wrażenie potęgują stosownie dobrane stylowe meble i dekoracje.

Sercem lokalu jest oczywiście bogato zaopatrzony bar, za którym doświadczeni barmani serwują przeróżne drinki i cocktaile, kawę, herbatę oraz piwo. Posiadamy szeroki wybór alkoholi, mianowicie: ponad 50 rodzajów wódki, 48 whisk(e)y, ponad 50 likierów, blisko 20 rumów, i wiele innych, a wszystko to w umiarkowanych i przystępnych cenach nawet dla studentów.

Działający od ponad roku pub zdobył już sobie szeroką rzeszę zwolenników i stałych bywalców, dzięki czemu skutecznie wpisał się na wrocławską mapę klubową, o czym świadczą liczne rezerwacje miejsc na weekendowe wieczory. Chcąc więc zająć siedzące miejsca w taki dzień, należy telefonicznie dokonać wcześniejszej rezerwacji.

Cechą charakterystyczną lokalu jest to, że zawsze można usłyszeć tam wielojęzyczne konwersacje i spotkać wielu obcokrajowców.

W ofercie klubu Szklana Ćma jest również organizowanie różnych imprez i event’ów o charakterze zamkniętym dla osób prywatnych, firm, stowarzyszeń i innych zorganizowanych grup.

W lokalu wydzielony jest parkiet na którym regularnie odbywają się zabawy taneczne przy starannie wyselekcjonowanej muzyce, którą serwują DJ’e.

W środku tygodnia panuje tu chillout’owy nastrój i można się skutecznie zrelaksować również przy muzyce jazzowej. Sporadycznie organizowane są tu występy zespołów grających muzykę na żywo.

Warto poznać to miejsce osobiście i spędzić u nas choć jeden wieczór.

Gallery

Location

Wroclaw, Ofiar Oświęcimskich 17

Check on the map Open in Google Maps Check on jakdojade.pl
572 Report

Comments

You must to comment or add a photo.