Places Log in Choose city: Wroclaw

Stary Klasztor

12Music Club
1419

About this place

Stary Klasztor – to unikalne miejsce na kulturalnej mapie Wrocławia. Kompleks koncertowo-restauracyjny znajduje się w zaadaptowanym dawnym klasztorze dominikanek, którego początki datowane są na pierwszą połowę XIV w. O wyjątkowości tego miejsca nie stanowi jedynie aspekt historyczny. Stary Klasztor to przede wszystkim niezwykle bogata oferta kulturalna. Niemal codziennie odbywają się tutaj koncerty artystów rodzimych, jak i zagranicznych, reprezentujących najróżniejsze style i gatunki muzyczne, co sprawia, że każdy miłośnik muzyki znajdzie tutaj coś dla siebie. Ponad to nasza rozpiska wydarzeń zawiera także cykliczne występy najlepszych polskich kabaretów i stand-uperów. W Starym klasztorze organizowane są zarówno wydarzenia o charakterze kameralnym, jak i duże imprezy. Bardzo ważnym atutem jest lokalizacja w samym centrum miasta i duży parking podziemny w pobliżu.

Stary Klasztor jest połączeniem klubu muzycznego i restauracji. Wyjątkowe wnętrze sprawia, że jest to miejsce idealne na koncerty które równie doskonale sprawdza się jako restauracja, gdzie mogą państwo spróbować najlepszej polskiej i śródziemnomorskiej kuchni przy niezmiennie urokliwej muzyce. Dysponujemy także bardzo dużym wyborem piw butelkowych i beczkowych oraz koniaków i whisky. Posiadamy też obszerną kartę drinków. W sali znajduje się antresola, z której świetnie widoczna jest scena. Do dyspozycji klientów zaprojektowany został ogródek piwny ze stolikami gdzie ciesząc się świeżym powietrzem oraz promieniami słońca można smacznie zjeść oraz w spokoju wypić wybrane trunki. Sala sprawdza się idealnie również jako sala bankietowa. Istnieje możliwość organizacji wszelkich imprez i uroczystości okolicznościowych.

Niezależnie od typu wydarzenia oraz celu wizyty, niezmiennie mogą Państwo liczyć na sympatyczną i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy więc wszystkich głodnych nie tylko muzyki, ale i pysznej kuchni, aby spędzili świetny czas w wyjątkowym miejscu.

Gallery

Location

Wroclaw, Purykiniego 1

Check on the map Open in Google Maps Check on jakdojade.pl

Opening hours

Monday2:00pm – 12:00am
Tuesday2:00pm – 12:00am
Wednesday2:00pm – 12:00am
Thursday2:00pm – 1:00am
Friday2:00pm – 1:00am
Saturday2:00pm – 1:00am
Sunday2:00pm – 11:00pm

More info

Facebook address:

/StaryKlasztor

E-mail address:

koncerty@alivestage.pl

Phone:

+48 519 894 769

Book a place
1419 Report

Comments

You must to comment or add a photo.